zavřít

www.MBSPORTY.cz fotbal fotbal pinec pinec kuzelky kuželky nohejbal nohejbal kulturistika kulturistika volejbal volejbal tenis tenis šachy šachy běh běh lyžování lyžování florbal florbal hasici hasiči gymnastika gymnastika cyklistika cyklistika strongman strongman jumping jumping oldboys oldboys new
Strongman Aleš Kočišík Moravský Beroun
stránka: 12

Boskovický Strongman - 10.místo A.Kočišík 17. červenec 2016

Boskovický Strongman  - 10.místo A.KočišíkAleš Kočišík se v neděli zúčastnil Boskovického Strongmana

6. Držení podstavce (cca 15 kg)

Přátele a fanoušci: Dnešni závod dopadl nádherně 10.místo z 21 startujících, takže je tam TOP 10!!!
Dodatek:Záda jsou definitivně odepsané. Od pondělí začnou v nemocnici rehabilitace a tejpovaní. Děkuji všem za podporu a pamatujte!!! Když už to nejde tak zvládnete ještě 3 opakovaní...

Strongman Šternberk - výsledky 16. červen 2016

Strongman Šternberk - výsledkyV sobotu 11.června jsem se zúčastnil závodu Strongman Šternberk 2016.
Byl to vyčerpávající boj, postavil jsem se proti strongmanům, kteří jsou mimo mojí váhovou kategorii. Průměrná váha účastníků byla cca 130 kg a jelikož soutěžím v kategorii do 105 kg, tak jsem si připadal mezi ostatními jako malé dítě. Startovalo 20 amatérských strongmanů a 5 profesionálních strongmanů. Čekal jsem, že se umístím na posledním místě, ale nakonec jsem porazil 2 silné soupeře a obsadil krásné 18. místo.
Nejvíce mě zklamalo, že v zastoupení diváku nebylo více osob z Moravského Berouna, ale nakonec mě podpořili ostatní diváci velice hlasitým pokřikem.
Po vyhlášení vítězů mě oslovilo několik strongmanů a přemlouvali mě, abych se zaregistroval do ČSL (Česká Strongman Liga) v jejich kategorii: Pro mě by to znamenalo samozřejmě přibrat a zesílit,jelikož letošní sezonu jsem nenastoupil a čekají mě jen už jediné závody a to 17.července v Boskovicích, tak přemýšlím, zda se připravit na příští rok jako Strongman do 105 kg a nebo jako Strongman bez váhového limitu...
Děkuji všem fanouškům a také děkuji TJ Moravský Beroun a našemu oddílu Anton Gym za podporu

Disciplíny :
Truck pull : 7,5 t Kamion -20 m (v časovém limitu 60 sekund-utáhnout na 20 metrů)
Log Lift : 120 kg (v časovém limitu 60 sekund udělat co nejvíce opakování)
Framme carry: 300kg ohrada na 20 m (v časovém limitu odnést 300 kg ohradu na 20 m )
Tire Flip : 450 kg pneumatika (v časovém limitu 60 sekund udělat co nejvíce otáček)
Loading race :140 kg pytel (v časovém limitu 60 sekund odnést pytel 20 metru a položit ho na podstavec)
Fotky v Galerii

Vyhodnocení sezóny 5. říjen 2015

Vyhodnocení sezónyVyhodnocení seriálu Strongman Under 105 KG CZECH REPUBLIC

Letošní sezóna byla pro mě velkým zklamáním. V květnu jsem si zranil rameno a to se taky podepsalo na formě. Po závodech v Kralupech jsem si musel dát 14 denní pauzu, protože moje vzpřimovače byly totálně na odpis. Závody v Boskovicích byly hlavně o výdrži. Je mi líto, že jsem nemohl odjet na závody do Kolína a také na finále závodu GP do Náchoda, neboť jsem byl pracovně vytížen. Nechci se vymlouvat, byla to moje první sezóna a nakonec jsem skončil na 15. místě z 26. závodníků.

Děkuji za podporu své rodině, přátelům, sportovnímu oddílu TJ Granitol Moravský Beroun a fanouškům tohoto zatím málo známého sportu.
Doufám, že příští sezona bude lepši.

Boskovický Strongman 2015 + fotky 26. červenec 2015

Boskovický Strongman 2015 + fotky3. Boskovický Strongman
V nedělí 19.července jsem se účastnil 3.ročníku o titul Boskovického siláka.
Soutěžilo se bez omezení váhy,takže jsem závodil se závodníky i o 20 kg těžšíma a určitě i silnějšíma.Tentokrát to nebylo ani moc o síle ale o rychlosti a vytrvalosti.
Disciplíny:Převracení pneumatik,Bench-press 100kg, Přenášení 80kg nádoby, tlačení 2t. automobilu, přenášení 2x60kg kolejnice, držení 15kg podstavce.

Z 20.závodníků jsem se umístil na 16.místě.

Strongman Kralupy 6.6.2015 29. červen 2015

Strongman Kralupy 6.6.2015V neděli 7. června se v Kralupech nad Vltavou konala velká strongman akce a zúčastnil se ji Aleš Kočišík. Zazávodit si zde mohli nejen klasičtí těžkotonážníci, ale také fitness příchozí, což byla kategorie, ve které byste spíš našli běžné cvičence z posilovny. I ženy mohly poměřit své síly v samostatné kategorii. Dopoledne diváci mohli zhlédnout kategorie příchozí a strongwoman.